Jdi na obsah Jdi na menu
 


PayPal

16. 1. 2008
Registrace a založení účtu.

Postup registrace a založení účtu je velmi jednoduchý a zabere vám pouze pár minut. Účet si založíte na serveru společnosti PayPal . Na úvodní stránce vybereme odkaz "Sign Up".

PayPal - výběr typu účtu

Na následující stránce vybereme typ účtu "Personal Account" a jako zemi, kde žijeme, vybereme "Czech Republic". Pomocí tlačítka "Continue" zadané údaje odešleme a přejdeme na další stránku.

PayPal - registrační formulář 1

Zobrazí se nám registrační formulář pro vyplnění osobních údajů. Všechny údaje píšeme bez diakritiky (háčků a čárek), protože PayPal neumí české kódování znaků. Jako domácí telefon ("Home Telephone") by mělo být číslo na pevnou linku a bez mezinárodního volacího kódu. Dále vyplníme emailovou adresu a heslo (min. 8 znaků).

PayPal - registrační formulář 2

Dále jsou požadovány dvě kontrolní otázky a odpověďi na ně. Vyberte si např. jméno vaší matky za svobodna ("Mother's maiden name") a město narození ("City of birth").

PayPal - registrační formulář 3

Registrační formulář je zakončen vyjádřením souhlasu s registračními podmínkami, které doporučuji raději přečíst,v podstatě je tam vše co se týká i ostatních registrací,čily že účet budete používat v souladu se zákonem a nebude používám k trestné činosti a opsáním bezpečnostního kódu podle zobrazeného obrázku. Celý formulář následně odešleme pomocí tlačítka "Sign Up".

Po odeslání registračního formuláře je na emailovou adresu, uvedenou při registraci, zaslán email s názvem "Activate Your PayPal Account!". V tomto emailu naleznete odkaz pro dokončení aktivace PayPal účtu a potvrzení vlastnictví registrované emailové adresy.

Ceny poplatků najdete Zde